Переваги

Архітектура комплексу

Архітектура Paradise Avenue – неординарна і нехарактерна в форматі українського ринку нерухомості, але вона цікава і «ненудна».

Будинки зі скосом даху, що  контрастують кольорами фасадів, роблять Paradise впізнаваним, особливим та привабливим.

Paradise – це образ новацій та перспектив,  вдала архітектурна фантазія!

Архітектура комплексу

Озеленення та прибудинкова територія

Завдяки індивідуальному проекту ландшафтного дизайну, розробленого провідними фахівцями галузі, територія Paradise Avenue майстерно перетворена на зелений, комфортний і чарівний куточок з упорядкованими парками та скверами, чудовим променадом уздовж берегів озера, доглянутими газонами та десятками видів декоративних рослин.

Кожен двір Paradise Avenue – це  оаза природи серед сучасного міста.

Озеленення та прибудинкова територія

Інноваційний Paradise

Світові тенденції рухаються у напрямку впровадження екологічно чистих видів транспорту і Paradise не залишається осторонь.

На території комплексу діє система велошерінгу – велопрокат нового зразка, що дозволяє за допомогою мобільного додатку орендувати транспорт на одній з автоматизованих станцій, здійснити поїздку і повернути велосипед у будь-який інший пункт прокату в межах  кварталу.

Окрім того, для поціновувачів екологічного транспорту в Paradise встановлено станції зарядки електрокарів.

«Зелений транспорт» – це екологічно, безпечно та дуже сучасно.

Інноваційний Paradise

Квартири під чистове оздоблення

Квартири у Paradise здаються абсолютно готовими до ремонту: з гіпсовою машинною штукатуркою стін, стяжкою підлоги під лазерний рівень, заведеною в квартиру електрикою та сантехнічною мережею, змонтованою системою опалення, встановленими лічильниками, енергозберігаючими  металопластиковими вікнами та броньованими дверима.

Якісне оздоблення під чистову дозволить значно заощадити час та витрати на виконання фінішних робіт.

Квартири під чистове оздоблення

Власна газова котельня

Автономія  теплопостачання – це незалежність від державних монополістів та можливість регулювати теплове споживання в залежності від погодних умов.

Окрім того, нове обладнання опалювальної мережі зводить до мінімуму тепловтрати та є запобіжником позапланових аварійних відключень.

Ми дбаємо про тепло та комфорт у Вашій оселі! 

Власна газова котельня

Комфорт системи All inclusive

Рaradise Avenue  зведений за концепцією «місто в місті», що  забезпечує його мешканцям комфорт системи All inclusive.

В його межах є все і навіть більше: власне озеро та облаштовані сквери, освітні установи і медичний центр, спортивні комплекси і сучасно обладнані дитячі майданчики, зручні паркінги та розвинута споживча інфраструктура, трансфер та навіть станції зарядки для електрокарів.

Іншими словами, Paradise – це територія втілення мрій!

Комфорт системи All inclusive

Власний транспорт до метро

Очікування громадського транспорту на зупинках – це певна незручність, задля уникнення якої в Paradise Avenue впроваджено систему трансферу до станції метро «Теремки» і в зворотному напрямку.

Після заселення перших 6 будинків, зазначеним маршрутом без зупинок та з півгодинним інтервалом курсуватимуть два швидкісні електробуси, що вирішить проблему руху в переповненому транспорті та дозволить мешканцям комплексу вільно планувати свій щоденний графік пересування.

Власний транспорт до метро

Найближчий у найближчому

Існує стереотип, що життя за межами міста, попри його екологічну привабливість, незручне через віддаленість від цивілізації. Та це не у випадку  Paradise!

По-перше, Paradise сам являє собою цивілізацію – багатогранну та цілком автономну. По-друге, Paradise – найближчий комплекс до Києва, що знаходиться у Крюківщині – найближчому передмісті.

  • 1,7 км до Києва, а це лише 2 хвилини машиною та 15 хвилин пішки;
  • 7 км до станції метро «Теремки» – всього 8 хвилин на авто;
  • 11 км до станції метро «Іподром», дістатися якої можна за 10 хвилин;
  • до центру Києва – 19 хвилин власним та 40 хвилин громадським транспортом.

Така безпосередня близькість до станцій метро та зручність транспортної розв’язки доводить, що локація Paradise є значно вдалішою, ніж розташування багатьох житлових комплексів столиці.

Надаючи перевагу Paradise, ви обираєте швидкий шлях без заторів та «столичну» нерухомість за ціною заміського житла.

Дякую!

Ми з вами незабаром зв'яжемось