Інфраструктура

Власне озеро

Власне озеро

У самому центрі комплексу знаходиться мальовниче озеро, оточене тінистими алеями вздовж берегів.

Це справжнє джерело натхнення та природного спокою для жителів Paradise Avenue.

Сімейний пікнік на березі, затишний вечір у дружній компанії в альтанках – все це поряд з домом!

Ресторан на воді

Ресторан на воді

Сімейний затишок, смачне меню, відкрита тераса з видом на озеро — усе тут, в ресторанному комплексі Paradise Avenue.

Тут кожен знайде собі місце до настрою та особливого випадку: спокійний початок ранку за філіжанкою кави, романтичний вечір в затіненому кутку або за столиком біля вікна з видом на озеро, веселий вечір у колі друзів.

Дитячі садочки

Дитячі садочки

Більше жодних проблем з улаштуванням малечі в дошкільний заклад.

На території комплексу буде розташовано два сучасних дитячих садочка, які є втіленням батьківських мрій щодо організації комфортного середовища виховання дітей.

Ми створили сучасний та безпечний простір, де ваш малюк із задоволенням буде пізнавати навколишній світ та розвивати свої здібності.

Сучасна школа

Сучасна школа

Школа у Paradise Avenue – це, насамперед, високі екологічні інноваційні технології будівництва, які забезпечать комфорт і безпеку школярів під час навчання. А новітня матеріально-технічна база дозволить значно підвищити якість освітнього процесу, який стане цікавим та легким для сприйняття.

Паркінг

Паркінг

На території кварталу розміщено два чотириповерхові паркувальні комплекси з боксами для проведення технічного обслуговування та цілодобовими мийками, а за периметрами будинків – місткі гостьові парковки.  

Тож, проблема пошуку місць паркування – це не про Paradise!

Окрім того, для поціновувачів екологічного транспорту  встановлено  станції зарядки електрокарів та впроваджено систему велошерінгу –  прокату велосипеду за принципом спільного користування.

Медичний центр

Медичний центр

Обов’язковою складовою Paradise стане сучасний лікувально-діагностичний центр для всієї родини з широким спектром медичних послуг.

Серед підрозділів закладу: швидка допомога, діагностичний центр, амбулаторії для дорослих та дітей, консультативне відділення вузьких спеціалістів, травмпункт, відділення стаціонарного лікування тощо.

В Paradise якісна медична допомога завжди поруч!

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс

Спортивна інфраструктура Paradise – це комплекс сучасних спортивних об’єктів, що  вражає різноманіттям можливостей для тренувань.

До послуг мешканців кварталу майданчики для вуличного воркауту, тенісні корти, велодоріжки, футбольне поле та навіть скейт-парк.

Paradise пропонує здоровий відпочинок на будь-який смак і абонемент не потрібен.

Будьте в формі!

Ігрове містечко

Ігрове містечко

Дитяча територія у Paradise Avenue – це справжній ігровий рай для малечі.

Обладнана з урахуванням сучасних технологій, в основу яких закладено функціональність та безпеку, вона розділена на зони активності дітей різних вікових груп.

Гойдалки, турніки, канати, різноманітні майданчики для тематичних ігор та багато іншого утворюють єдиний – надзвичайно цікавий та захоплюючий, світ пізнання, що подарує маленьким мешканцям комплексу неабияке задоволення від прогулянки.

Кінологічний стадіон

Кінологічний стадіон

Обладнаний майданчик для вигулу домашніх улюбленців – це відповідні умови для активного відпочинку тварин без амуніції, чистота прибудинкової території та безпека.

З турботою про чотирилапих друзів, в Paradise Avenue облаштовано кінологічний стадіон, що складається із захищеної та упорядкованої зони вигулу і декількох огороджених робочих рингів, оснащених всіма необхідними тренажерами для дресури.

Розвинена споживча інфраструктура

Розвинена споживча інфраструктура

Перші поверхи новобудов Paradise Avenue – це комерційні об’єкти різної спрямованості, що загалом утворюють галерею з широким асортиментом товарів та послуг і забезпечують високий рівень розвитку споживчої інфраструктури комплексу.

Аптеки, спортклуби, заклади сфери краси, банківські та поштові послуги, продуктові маркети та затишні кав’ярні – все це в кроковій доступності.

Переглянути генплан

Дякую!

Ми з вами незабаром зв'яжемось