Paradise Avenue отримав статус Award Winner міжнародного конкурсу нерухомості

Paradise Avenue отримав статус Award Winner міжнародного конкурсу нерухомості

ОФІЦІЙНО❗ Paradise Avenue отримав статус Award Winner міжнародного конкурсу нерухомості International Property Awards у номінації Mixed Use Development 🎉
Вітаємо команду ZIM GROUP та інвесторів, а також всіх, хто бере участь у створенні житлового комплексу і підтримує його! Дякуємо за довіру, покладену відповідальність, амбітні цілі та завдання на шляху до реалізації.
За перемогою стоїть великий пройдений шлях від моменту зародження ідеї і до вручення диплома від поважних експертів премії.
Попереду ще багато викликів, будівництво нових будинків та інфраструктурних об’єктів.
Номінація Mixed Use Development стала знаковою для Paradise Avenue через особливості функціонального наповнення житлового комплексу, які продумані до дрібниць. Після завершення реалізації це буде стратегічно важливий для приміської локації проєкт, мешканці якого зможуть комфортно жити, отримувати всі необхідні товари та послуги без потреби їхати куди-інде, а також насичено проводити дозвілля в межах дому.
Для цього в Paradise Avenue передбачені власне велике озеро із прогулянковими алеями і рестораном на березі, сучасна школа європейського рівня та два дитсадка, креативні дитячі майданчики, багаторівневий паркінг з боксами для технічного обслуговування, спортивний комплекс, станція прокату велосипедів і велодоріжки, кінологічний стадіон для домашніх тварин, магазини, ресторани, кав’ярні, салони краси та багато іншого.
Обираючи Paradise Avenue, згодом ви мешкатимете у повноцінному міні-місті з розвиненою інфраструктурою, концептуальною архітектурою і високими стандартами комфорту.
За цілісним підходом – майбутнє, яке ми створюємо вже сьогодні!

Дякую!

Ми з вами незабаром зв'яжемось